תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » מוטורולה סולושנס מינתה את ג'ו טוצ'י לחבר המנהלים
ג'ו טוצ'י, חבר חדש במועצת המנהלים של מוטורולה סולושנס. צילום: אור יעקב

מוטורולה סולושנס מינתה את ג'ו טוצ'י לחבר המנהלים

עם מינוי זה, מכהן טוצ'י, לשעבר מנכ"ל EMC, במועצת מנהלים של שבעה גופים, בהם חברות, גופי אקדמיה ותזמורת

מאת 17 במאי 2017, 14:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מוטורולה סולושנס (Motorola Solutions) הודיעה אתמול (ג') על מינויו של ג'ו טוצ'י למועצת המנהלים שלה.

טוצ'י כיהן במשך שנים רבות כמנכ"ל EMC. בהודעה שפרסמה מוטורולה היא כתבה כי "הוא הוביל את EMC לשינוי דרמטי ולהתחדשות, והעביר את המודל העסקי שלה מהתמקדות בפלטפורמות אחסון מתקדמות גם לעסקי ההגנה, אבטחת המידע, הווירטואליזציה לתשתיות וניהול הענן".

"לטוצ'י עשרות שנות ניסיון עשיר בתחום ה-IT", אמר גרג בראון, יו"ר ומנכ"ל מוטורולה סולושנס. "תחת הנהגתו גדלה EMC באופן מרשים במובנים אורגניים ובמספר רכישות אסטרטגיות מאוד, כגון VMware. בנוסף, הוא בנה את אחד מכוחות המכירה הארגוניים הטובים ביותר בארצות הברית".

כיום משמש טוצ'י כמנכ"ל משותף ויו"ר משותף של מדור ההצעות המיוחדות לרכישה ב-GTY Technology Holdings. בנוסף למוטורולה, הוא חבר במועצות המנהלים של Bridge Growth Partners ,Paychex, בית הספר לעסקים של אוניברסיטת קולומביה, התזמורת הסימפונית של בוסטון, קרן האקדמיה הלאומית של ארצות הברית ואוניברסיטת נורת'ווסטרן. בעבר הוא כיהן כיו"ר וכמנכ"ל Wang Global וכנשיא ה-IT בארצות הברית של תאגיד יוניסיס. הוא החל את הקריירה שלו כמתכנת מערכות ב-RCA.

טוצ'י הוא בעל תואר ראשון ממכללת מנהטן ותואר שני במדיניות עסקית מאוניברסיטת קולומביה.

מוטורולה סולושנס מינתה את ג'ו טוצ'י לחבר המנהלים Reviewed by on . מוטורולה סולושנס (Motorola Solutions) הודיעה אתמול (ג') על מינויו של ג'ו טוצ'י למועצת המנהלים שלה. טוצ'י כיהן במשך שנים רבות כמנכ"ל EMC. בהודעה שפרסמה מוטורולה מוטורולה סולושנס (Motorola Solutions) הודיעה אתמול (ג') על מינויו של ג'ו טוצ'י למועצת המנהלים שלה. טוצ'י כיהן במשך שנים רבות כמנכ"ל EMC. בהודעה שפרסמה מוטורולה Rating: 0

הגיבו


!!!!