ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » One1 תפיץ את פתרונות Marketo בישראל
גילי שלזינגר-מורן, סמנכ''לית השיווק של One1. צילום: רגב ארט

One1 תפיץ את פתרונות Marketo בישראל

במסגרת ההסכם תפעל One1Start לשיווק, מכירה ויישום הפתרונות של Marketo בשוק הישראלי, תוך מיקוד בארגונים בינוניים וגדולים ממגזרי הפיננסים, הסחר והקמעונאות

מאת 11 במאי 2017, 11:52 א+ / א- הדפסה הדפסה

One1 חתמה על הסכם הפצה עם Marketo האמריקנית, העוסקת בתחום האוטומציה של השיווק (marketing automation).

במסגרת ההסכם תפעל One1Start, חטיבת החדשנות הדיגיטלית של One1, לשיווק, מכירה ויישום הפתרונות של Marketo בשוק הישראלי, תוך מיקוד בארגונים בינוניים וגדולים ממגזרי הפיננסים, הסחר והקמעונאות.

Marketo, שהוקמה ב-2006, הינה חברה פרטית בעלת שווי של מעל לשני מיליארד דולר, המפתחת את פלטפורמה לניהול השיווק של ארגונים בעידן הדיגיטלי.

המערכת שפיתחה מתחברת למערכות ניהול הלקוחות (CRM), מערכות ניהול אתרים (CMS), פרסום ואנליטיקה, ומאפשרת לארגונים לייצר אינטראקציות מותאמות אישית עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים בכל הערוצים הרלוונטיים, ולנהל את הלידים שלהם באופן אישי לאורך "מסע הלקוח" שהם עוברים.

החברה נבחרה כמובילה בפרסומים של חברות המחקר גרטנר (Gartner) ופורסטר (Forrester), בתחום השיווק הדיגיטלי ובתחום ניהול לידים עד למכירה.

עוגן מרכזי

ל-Marketo משרדים בארצות הברית, אירופה, יפן ואוסטרליה ומרכזי פיתוח בקליפורניה, פורטלנד ובתל אביב, לאחר שבשנת 2014 רכשה את הסטארט-אפ הישראלי, אינסייטרה.

בעקבות ההסכם תנהל חטיבת One1Start את פעילות המכירה, היישום והתמיכה בלקוחות Marketo בישראל. החטיבה, המנוהלת בידי גילי שלזינגר, מציעה לשוק כ-20 פתרונות בתחום החדשנות הדיגיטלית, ומתמקדת בשלושה עולמות תוכן עיקריים: פתרונות בתחום חוויית לקוח רב-ערוצית, פתרונות דיגיטציה לתחום התפעול, ופתרונות Digital marketing.

לדברי שלזינגר, מנהלת One1Start וסמנכ"לית השיווק בחברה, "Marketo מצטרפת כעוגן מרכזי לסל המוצרים שלנו ומשלימה את הפורטפוליו של פתרונות ה-Digital marketing ללקוחות One1, שבעקבות ההסכם יוכלו להעניק ללקוחותיהם ערך מוסף אמתי ובסופו של דבר להגדיל את המכירות".

מייק תלם, מנהל מרכז הפיתוח של Marketo בישראל וסגן נשיא לשיווק מוצרים בחברה העולמית, אמר כי "One1 היא שותפה טבעית עבור Marketo הודות למקצועיות הטכנולוגית, להיכרותה עם השוק המקומי ולרמת השירות שלה. אנו רואים בשיתוף הפעולה הזה הזדמנות להרחיב את פעילות Marketo בשוק הישראלי, בו אנו מזהים פוטנציאל עסקי רב".

One1 תפיץ את פתרונות Marketo בישראל Reviewed by on . One1 חתמה על הסכם הפצה עם Marketo האמריקנית, העוסקת בתחום האוטומציה של השיווק (marketing automation). במסגרת ההסכם תפעל One1Start, חטיבת החדשנות הדיגיטלית של On One1 חתמה על הסכם הפצה עם Marketo האמריקנית, העוסקת בתחום האוטומציה של השיווק (marketing automation). במסגרת ההסכם תפעל One1Start, חטיבת החדשנות הדיגיטלית של On Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו