תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » האם שביתה אפשרית תפגע בהכנות של טסלה לייצור מכונית הדגל שלה?
כאן שביתה! צילום אילוסטרציה: BigStock

האם שביתה אפשרית תפגע בהכנות של טסלה לייצור מכונית הדגל שלה?

ייתכן שמכונית הדגל החשמלית החדשה של החברה, Tesla 3, תיאלץ להמתין קצת בצד ● בעקבות רכישת Grohmann Engineering על ידי הענקית, העובדים אינם מרוצים במיוחד מתנאיהם החדשים, וכעת האיגוד מאיים בשביתה

מאת 19 באפריל 2017, 11:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם שביתה אפשרית בתעשיית ייצור המכוניות בגרמניה תפגע בהכנות של טסלה (Tesla) לקראת תחילת הייצור של מכונית הדגל החשמלית החדשה שלה, Tesla 3?

הסיבה היא הרכישה שביצעה טסלה בנובמבר האחרון לקראת הקמת קו הייצור של המכוניות – חברה בשם Grohmann Engineering שנמצאת בעיר פרום במערב גרמניה.

טסלה רכשה את החברה, ושינתה את שמה ל-Tesla Grohmann Automation, כי מדובר בחברה שמייצרת רובוטים מתקדמים לתעשייה, כולל תחום הרכב. טסלה מתכוונת להשתמש ברובוטים שמייצרת החברה כדי להרכיב את קווי הייצור של מכוניות ה-Tesla 3 במטרה להפוך את הייצור, ברמה מסוימת, אפילו להמוני.

הבעיה היא שחלק מהעובדים, שנשארו בחברה לאחר הרכישה, אינם מרוצים מהשכר שמשלמת לה טסלה, ולכן פנו לאיגוד שלהם, IG Metall, שיפעל בנושא. בגרמניה זכויות העובדים חשובות במיוחד ולאיגודים יש כוח רב, והאיגוד מאיים בשביתה אם לא יימצא פתרון.

"אנחנו ממשיכים לפעול ישירות מול העובדים של Tesla Grohmann ואנחנו מוכנים למקרה בו האיגוד ייזום פעולה", מסרה טסלה.

האם שביתה אפשרית תפגע בהכנות של טסלה לייצור מכונית הדגל שלה? Reviewed by on . האם שביתה אפשרית בתעשיית ייצור המכוניות בגרמניה תפגע בהכנות של טסלה (Tesla) לקראת תחילת הייצור של מכונית הדגל החשמלית החדשה שלה, Tesla 3? הסיבה היא הרכישה שביצע האם שביתה אפשרית בתעשיית ייצור המכוניות בגרמניה תפגע בהכנות של טסלה (Tesla) לקראת תחילת הייצור של מכונית הדגל החשמלית החדשה שלה, Tesla 3? הסיבה היא הרכישה שביצע Rating: 0

הגיבו


!!!!