ראשי » PC Plus » זקוקים לעוזרת? Alexa תנקה עבורכם את הבית
שולט בהכל. Echo assistant של אמזון. צילום: יח"צ

זקוקים לעוזרת? Alexa תנקה עבורכם את הבית

שיתוף פעולה בין אמזון לבין iRobot, יצרנית שואבי האבק החכמים, יאפשר בעתיד הקרוב לשואבים להתחיל לקבל הודעות והוראות קוליות מ-Alexa, העוזרת האישית החכמה של הענקית

מאת 16 במרץ 2017, 14:09 א+ / א- הדפסה הדפסה

שיתוף פעולה בין iRobot, יצרנית שואבי האבק החכמים, לבין אמזון (Amazon) יאפשר בעתיד הקרוב לשואבים להתחיל לקבל הודעות והוראות קוליות מ-Alexa, העוזרת האישית החכמה של אמזון. העזרה הזו כבר שולבה באפליקציה השולטת בקו מוצרי ה-Roomba של iRobot, לסביבת האנדרואיד ו-iOS כאחד.

כעת יוכלו המשתמשים להורות לרובוט להתחיל לעבוד, לעצור לזמן מה או להפסיק לעבוד בכלל תוך שימוש בקולם בלבד. זה אומר שניתן יהיה לשבת במשרד, להציב בסלון את אחד ממוצרי ה-Echo של אמזון, ולתת הוראות ניקוי לרובוט. עוד סיבה שתעזור לכך, היא ש-iRobot הוסיפה לאפליקציית השליטה בשואבים גם יכולת מעקב אחר הביצועים, כולל כמה שטח נוקה, איזה שטח של הרצפה היה הכי מלוכלך, כמה זמן נדרש לניקיון ועוד.

היכולת החדשה הזו של Alexa, שלפי אמזון כבר מציעה למעלה מ-7,000 אפשרויות שונות לנתינת וביצוע פקודות, אמורה להיות זמינה כבר ברבעון השני של 2017 עם תמיכה בכל שואבי ה-Roomba המקושרים, כולל סדרת 900.

"iRobot מחפשת באופן אגרסיבי אפשרויות בתחום הבית המקושר בכדי לשפר את חוויית השימוש עבור הלקוחות שלנו המשתמשים ברובוטי הניקוי", אמר קולין אנג'ל, מנכ"ל ומנמ"ר החברה.

לפי אנליסטים, עבור אמזון מדובר בעוד יכולת שמרחיבה את הנוכחות שלהם בעולם האינטרנט של הדברים, תוך שהיא מספקת מערך גדול יותר של שירותים עבור הבית המקושר. עם זאת, מציינים אותם אנליסטים, האתגר האמיתי שלה יהיה להצליח לפרוץ מהתחום הביתי גם לשירותים מקצועיים יותר.

זקוקים לעוזרת? Alexa תנקה עבורכם את הבית Reviewed by on . שיתוף פעולה בין iRobot, יצרנית שואבי האבק החכמים, לבין אמזון (Amazon) יאפשר בעתיד הקרוב לשואבים להתחיל לקבל הודעות והוראות קוליות מ-Alexa, העוזרת האישית החכמה ש שיתוף פעולה בין iRobot, יצרנית שואבי האבק החכמים, לבין אמזון (Amazon) יאפשר בעתיד הקרוב לשואבים להתחיל לקבל הודעות והוראות קוליות מ-Alexa, העוזרת האישית החכמה ש Rating: 0

אודות צבי קצבורג

צבי קצבורג
צבי קצבורג התחיל את דרכו ככתב בעיתון עולם הספורט ומשם עבר למקומון מלאבס מרשת שוקן. מלחמת המפרץ הראשונה שינתה עבורו את הכיוון ובמהלך שנותיו במקומון שימש ככתב לענייני הפוליטיקה המקומית, השוק הכלכלי, מראיין וכתב תחקירים - עד למינויו כעורך מדורים. לאחר מספר שנים בהן העדיף לעסוק באהבת חייו האמיתית, תחום המיחשוב, מצא קצבורג את הדרך לשלב בינה ובין הכתיבה העיתונאית שלו. כך, כבר יותר מעשור הוא כותב עבור אנשים ומחשבים, לרבות שנתיים ומחצה בהן שימש במקביל כעורך המגזין PC Plus. הוא מתמחה בסקירות חומרה ובתחום המיחשוב הפרטי, אבל מרגיש כמו דג במים בכל מה שקשור לתחום ה-IT

הגיבו