תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » בקר המציאות הווירטואלית של סמסונג קיבל את אישור ה-FCC
החיים במציאות מדומה. צילום אילוסטרציה: BigStock

בקר המציאות הווירטואלית של סמסונג קיבל את אישור ה-FCC

הבקר החדש, שאמור להיקשר למשקפיים באמצעות חיבור בלוטות', יאפשר למשתמשים להשתמש בתכנים שכוללים תכני ניווט, וכמובן לשחק במשחקי מציאות מדומה

מאת 21 בפברואר 2017, 10:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בקר המציאות הווירטואלית של סמסונג (Samsung) קיבל את אישור ה-FCC לאחר שעבר בדיקות מקיפות בתחילת החודש.

ייתכן ואישור זה מסמן את העובדה שהחברה הדרום-קוריאנית מתכוונת להשיק את הבקר בקרוב, יכול להיות אפילו שבחבילה אחת עם הדור הבא של משקפי המציאות הוירטואלית של החברה, שמכונים כרגע Gear VR 2.

הבקר החדש, שאמור להיקשר למשקפיים באמצעות חיבור בלוטות' (Bluetooth), יאפשר למשתמשי המשקפיים להשתמש בתכנים שכוללים תכני ניווט, וכן כמובן לשחק במשחקי מציאות מדומה.

הוועדה לא פרסמה תמונות ודיאגראמות של הבקר החדש בעת ששחררה את דו"ח האישור שלה, אך ההערכות בשוק הן שסמסונג תיצמד למבנה של בקר משחקים תקני וזאת כדי לאפשר למשתמשים להרגיש בנוח בעת השימוש בבקר, עם משחקים שיהיו מיועדים למשקפיים – מה שככל הנראה יהיה השימוש העיקרי בבקר הזה.

יש שמסמנים את סוף מרץ כתאריך בו סמסונג תציג את המשקפיים ואת בקר המציאות הוירטואלית החדשים שלה, באותו אירוע יחד עם השקת טלפוני הדגל החדשים שלה, Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus.

בקר המציאות הווירטואלית של סמסונג קיבל את אישור ה-FCC Reviewed by on . בקר המציאות הווירטואלית של סמסונג (Samsung) קיבל את אישור ה-FCC לאחר שעבר בדיקות מקיפות בתחילת החודש. ייתכן ואישור זה מסמן את העובדה שהחברה הדרום-קוריאנית מתכוו בקר המציאות הווירטואלית של סמסונג (Samsung) קיבל את אישור ה-FCC לאחר שעבר בדיקות מקיפות בתחילת החודש. ייתכן ואישור זה מסמן את העובדה שהחברה הדרום-קוריאנית מתכוו Rating: 0

הגיבו


!!!!