ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » תומס סאבול מונה לסמנכ"ל הכספים של Rimini Street
תומס סאבול, סמנכ"ל הכספים של Rimini Street. צילום: אתר החברה

תומס סאבול מונה לסמנכ"ל הכספים של Rimini Street

סאבול יעמוד בראש צוותי הכספים והחשבונות הגלובליים בחברה ויהיה אחראי לכל ההיבטים הכספיים שלה ● הוא בעל ניסיון של 30 שנים בניהול פיננסי של חברות היי-טק ציבוריות

מאת 13 בפברואר 2017, 12:03 א+ / א- הדפסה הדפסה

Rimini Street הכריזה באחרונה על מינויו של תומס סאבול לסגן נשיא בכיר וסמנכ"ל הכספים של החברה.

סאבול יעמוד בראש צוותי הכספים והחשבונות הגלובליים בחברה ויהיה אחראי לכל ההיבטים הכספיים שלה.

הוא יחליף את סמנכ"ל הכספים הקודם של Rimini Street, דאג זורן, שפרש בסוף השנה שעברה.

מקומברס ועד Hypercom

סאבול מביא עמו לתפקיד ניסיון ניהולי בתחומי הכספים והתפעול בארגוני היי-טק. הוא שימש כיועץ ניהולי למנהלי כספים בתחום המיזוגים והרכש ובמתן סיוע בתכנון אסטרטגי לכמה חברות.

לפני כן הוא כיהן כסמנכ"ל הכספים של קומברס, שנקראת כיום Xura. סאבול ניהל את כל ההיבטים הכספיים של החברה, לרבות הגשת דו"חות כספיים ודו"חות להנהלה, הגשות למועצה המפקחת על ניירות ערך ומניות, גזברות, מיסוי, ביקורות פנים ויחסים עם משקיעים. נוסף על כך, הוא היה אחראי על אבטחת המידע ועל ניהול שרשרת האספקה והרכש, וסייע במכירה של עסקי הבילינג של קומברס לאמדוקס ביולי 2015.

בטרם עבודתו בקומברס, כיהן סאבול כסמנכ"ל הכספים של תאגיד Hypercom, המספק פתרונות של תשלומים אלקטרוניים. במהלך כהונתו ב־Hypercom, הוא נטל חלק במכירת החברה ל־וריפון (VeriFone Systems) – עסקה שאירעה ב־2011.

סאבול כיהן גם כסמנכ"ל הכספים והתפעול של תאגיד Plexus, שם השלים הנפקה שנייה בשווי 150 מיליון דולר ו־10 רכישות בארצות הברית, במכסיקו, במלזיה, בסין ובבריטניה. מוקדם יותר בקריירה שלו, הוא כיהן כסגן הנשיא וכמבקר הכללי של תאגיד Kemper – חברה לשירותים פיננסיים ששווייה שישה מיליארד דולר.

הוא אמר כי "Rimini Street היא חברה בעלת קצב צמיחה מהיר עם מודל עסקי ברור. אני מצטרף לחברה ולצוות הניהול הבכיר שלה, שיצעיד אותה קדימה, כהמשך ל-44 רבעונים רצופים של צמיחה".

שת' ראיבין, מנכ"ל Rimini Street, ציין כי "סאבול מביא עמו לתפקידו החדש ניסיון רב בענף הטכנולוגיה ובניהול פיננסי של חברות ציבוריות. חריפות המחשבה האסטרטגית והפיננסית שלו הופכת אותו לאדם מתאים לניהול צוותי הכספים והחשבונאות שלנו מסביב לעולם".

תומס סאבול מונה לסמנכ"ל הכספים של Rimini Street Reviewed by on . Rimini Street הכריזה באחרונה על מינויו של תומס סאבול לסגן נשיא בכיר וסמנכ"ל הכספים של החברה. סאבול יעמוד בראש צוותי הכספים והחשבונות הגלובליים בחברה ויהיה אחראי Rimini Street הכריזה באחרונה על מינויו של תומס סאבול לסגן נשיא בכיר וסמנכ"ל הכספים של החברה. סאבול יעמוד בראש צוותי הכספים והחשבונות הגלובליים בחברה ויהיה אחראי Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו