תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » האם אפל תשיק בקרוב משקפי מציאות רבודה למכשירי ה-iPhone?
דורשת יותר מדי? אפל. צילום: BigStock

האם אפל תשיק בקרוב משקפי מציאות רבודה למכשירי ה-iPhone?

לפי הבלוגר הנחשב רוברט סקובל, יש סיכוי שזה יקרה עוד השנה ● לדבריו, החברה החליטה לזרז תהליכים במטרה להשיק כבר השנה את משקפי הראייה המרובדת שלה שיעבדו בצימוד מלא ל-iPhone, ולא באופן עצמאי מוחלט

מאת 7 בפברואר 2017, 13:05 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחת השאלות הגדולות בתעשיית הטלפונים, שעונים ומשקפי מציאות מדומה ורבודה, היא מתי אפל (Apple), אם בכלל, תצטרף לחבורה שמציעה את השילוש המלא.

ובכן, לפי הבלוגר הנחשב רוברט סקובל, יש סיכוי שזה יקרה עוד השנה. סקובל, ציין בראיון שנתן שהמידע על כך הגיע אליו מגורמים בכירים בחברה, ומהרמות הגבוהות ביותר.

טים קוק, מנכ"ל אפל, כבר ציין מוקדם יותר השנה שהחברה משקיעה כספים רבים בפיתוחים שקשורים למציאות רבודה, אבל עד עתה לא היה לכך משמעות מבחינת מוצר בר-קיימא.

אבל כעת, לפי סקובל, החברה החליטה לזרז תהליכים במטרה להשיק כבר השנה את משקפי הראייה המרובדת שלה שיעבדו בצימוד מלא ל-iPhone ולא באופן עצמאי מוחלט, אם כדי לשמור על משקל נמוך ואם כדי לאפשר משקפיים בגודל כללי ככל האפשר.

אפשר כמובן להתחיל לנחש מה יהיה השם, ותרשו לנו הימור קטן לאור שמו של השעון: פשוט Apple Glasses.

האם אפל תשיק בקרוב משקפי מציאות רבודה למכשירי ה-iPhone? Reviewed by on . אחת השאלות הגדולות בתעשיית הטלפונים, שעונים ומשקפי מציאות מדומה ורבודה, היא מתי אפל (Apple), אם בכלל, תצטרף לחבורה שמציעה את השילוש המלא. ובכן, לפי הבלוגר הנחשב אחת השאלות הגדולות בתעשיית הטלפונים, שעונים ומשקפי מציאות מדומה ורבודה, היא מתי אפל (Apple), אם בכלל, תצטרף לחבורה שמציעה את השילוש המלא. ובכן, לפי הבלוגר הנחשב Rating: 0

הגיבו


!!!!