תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » אתר חדש מאפשר לדעת מה חיפש הגולש שלפניכם
ממש לא גוגל, אף על פי שתודו שמזכיר קצת. Mystery Search. צילום מסך

אתר חדש מאפשר לדעת מה חיפש הגולש שלפניכם

Mystery Search מספק את היצר החטטני, אבל בגבול מסוים: הוא לא מגלה מיהו אותו מחפש

מאת 11 בינואר 2017, 13:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מי מאתנו לא עורך מדי פעם חיפושים במנועי חיפוש, שאיך לומר… הם ענייניו הפרטיים? אולי בענייני בריאות, אולי בנושאים אחרים – כך או כך, מנוע החיפוש לעולם לא שופט אותנו.

נראה שגם הנושאים הפרטיים האלה יכולים להיחשף לעיניים זרות, בעזרת כלי מוזר בשם Mystery Search, שחושף מה חיפש האדם שלפנינו. עם זאת, הוא לא מגלה לנו מיהו אותו אדם. כלומר, כשאנחנו מקלידים נושא או מילת חיפוש, הגולש שאחרינו ידע מה חיפשנו – ולא משנה באיזה נושא מדובר.

אפשר לומר שזהו כלי חטטני, שמספר לנו על חיפושים של אנשים ותו לא, והתוצאות הן לא יותר מסתם שעשוע. אלא שעם הרבה סבלנות וזמן, תוכלו אולי למצוא שמישהו חיפש אחר תשובות לשאלות מפוקפקות, כמו "איך מצטרפים לדאעש?" או "איפה קונים הרואין בלונדון?"

אתר חדש מאפשר לדעת מה חיפש הגולש שלפניכם Reviewed by on . מי מאתנו לא עורך מדי פעם חיפושים במנועי חיפוש, שאיך לומר... הם ענייניו הפרטיים? אולי בענייני בריאות, אולי בנושאים אחרים - כך או כך, מנוע החיפוש לעולם לא שופט או מי מאתנו לא עורך מדי פעם חיפושים במנועי חיפוש, שאיך לומר... הם ענייניו הפרטיים? אולי בענייני בריאות, אולי בנושאים אחרים - כך או כך, מנוע החיפוש לעולם לא שופט או Rating: 0

הגיבו


!!!!