תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווח: לפני השקת ה-iPhone, אפל בחנה מערכת הפעלה נוספת
כך מערכת ההפעלה של ה-iPhone יכולה הייתה להיראות. Acron OS. צילום: סוני דיקסון

דיווח: לפני השקת ה-iPhone, אפל בחנה מערכת הפעלה נוספת

Acron OS הייתה מבוססת לחלוטין על מערכת ההפעלה של מכשירי ה-iPod, שהגיעו עם החוגה הגדולה והתפריטים הנפתחים, שמוכרים לכל משתמש מקינטוש

מאת 11 בינואר 2017, 12:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בזמן שפיתחה את ה-iPhone, שכפי שכתבנו עליו היה המכשיר ששינה את שוק הטלפונים הסלולריים, אפל (Apple) בחנה מערכת הפעלה אחרת, שאותה היא כינתה Acron OS. המערכת הזו, שבסופו של דבר אפל העדיפה על פניה את ה-iOS, אמנם הייתה מיועדת לשימוש עם מסך מגע, אבל הייתה מבוססת לחלוטין על מערכת ההפעלה של מכשירי ה-iPod, שהגיעו עם החוגה הגדולה והתפריטים הנפתחים, שמוכרים לכל משתמש מקינטוש (Macintosh).

כעת, כנראה שלרגל חגיגות העשור, חושף העיתונאי סוני דיקסון תמונות של אותה מערכת ושל אותו מכשיר, שפותחו במקביל ל-iPhone שאנחנו מכירים. המכשירים האלה אפילו לא כללו אפשרות אמיתית לגלישה באינטרנט, מה שאפשר הדפדפן ספארי (Safari) במכשיר שבסופו של דבר הציג סטיב ג'ובס.

"בדומה ל-iPhone הראשון שיוצר, אב הטיפוס מציע הרבה מאוד תכונות זהות כמו מארז אלומיניום, מסך תואם ריבוי מגע, קישוריות דור שני וגם Wi-Fi. עם זאת, ולמרות העיצוב דומה, הטלפון עצמו שונה מאוד מה-iPhone שאנחנו מכירים כיום, בגלל מערכת ההפעלה", כתב דיקסון.

הוא גם הביע הפתעה בנוגע לכך שהאבטיפוס שרד כל כך הרבה שנים. לטענתו, אפל בדרך כלל לא משאירה דברים כאלה מאחור.

דיווח: לפני השקת ה-iPhone, אפל בחנה מערכת הפעלה נוספת Reviewed by on . בזמן שפיתחה את ה-iPhone, שכפי שכתבנו עליו היה המכשיר ששינה את שוק הטלפונים הסלולריים, אפל (Apple) בחנה מערכת הפעלה אחרת, שאותה היא כינתה Acron OS. המערכת הזו, ש בזמן שפיתחה את ה-iPhone, שכפי שכתבנו עליו היה המכשיר ששינה את שוק הטלפונים הסלולריים, אפל (Apple) בחנה מערכת הפעלה אחרת, שאותה היא כינתה Acron OS. המערכת הזו, ש Rating: 0

הגיבו


!!!!