תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » ה-CIA תפס האקר שפרץ לחשבונות של בכירים בממשל האמריקני
האם הקרמלין מנסה לקשור את העצור לטענות להתערבות בבחירות בארצות הברית? צילום אילוסטרציה: BigStock

ה-CIA תפס האקר שפרץ לחשבונות של בכירים בממשל האמריקני

ג'סטין ג'י ליוורמן הוא אחד מחמישה אנשים שנערצו על ידי ה-CIA ומקושרים לקבוצה בשם Crackas With Attitute ● ההערכה היא כי הנזקים שגרמה הקבוצה נאמדים במיליון וחצי דולר

מאת 11 בינואר 2017, 9:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בעוד בארצות הברית מתמקדים בעיקר בהתקפות ההאקרים הרוסיות על החטיבות והוועדות הממשלתיות שונות, כולל התערבות בתוצאות הבחירות האחרונות, מתברר שגם מהבית לא חסרות לה בעיות דומות.

אבל להבדיל מהאקרים רוסיים, חלק מההאקרים האמריקנים כבר נמצאים בידי הרשויות, ואחד מהם אף הודה השבוע בעברות המיוחסות לו.

מדובר בבחור בשם ג'סטין ג'י.ליוורמן, בן 24 מצפון קרולינה, שהוא אחד מחמישה אנשים שנערצו על ידי ה-CIA ומקושרים לקבוצה שהכינוי שלה הוא CWA (ר"ת Crackas With Attitute). לפי הרשויות הקבוצה פרצה לחשבונות מקוונים של בכירים בממשל האמריקני במהלך 2015. ההערכה היא כי הנזקים שגרמה הקבוצה נאמדים במיליון וחצי דולר.

לפי התביעה, הקבוצה השתמשה בטכניקות של הנדסה חברתית בכדי לחשוף את החשבונות של קורבנות הפריצות שלהם. כך, לדוגמה, במהלך 2015 הם השיגו גישה לחשבון ה-Comcast של אחד הקורבנות והשתמשו בו כדי להשיג גישה ל-LEEP, פורטל אכיפת החוק האמריקני, ובעזרת זה הצליחה הקבוצה לשלוף מידע על כמעט 100 קצינים ומפקדים באזור מיאמי. בנוסף, היא שתלה את הודעת השווא על הפצצה בווסט פאלם ביץ' בינואר 2016.

בהתאם להסכם לפיו הודה ליוורמן בעבירות המיוחסות לו, הוא יורשע בקשירת קשר למטרות פשע, והוא ישלם בנוסף קנס של 95 אלף דולר. בנוסף הוא גם אמור לשבת תקופה מסוימת בכלא, אשר יכולה להגיע לחמש שנים.

ה-CIA תפס האקר שפרץ לחשבונות של בכירים בממשל האמריקני Reviewed by on . בעוד בארצות הברית מתמקדים בעיקר בהתקפות ההאקרים הרוסיות על החטיבות והוועדות הממשלתיות שונות, כולל התערבות בתוצאות הבחירות האחרונות, מתברר שגם מהבית לא חסרות לה בעוד בארצות הברית מתמקדים בעיקר בהתקפות ההאקרים הרוסיות על החטיבות והוועדות הממשלתיות שונות, כולל התערבות בתוצאות הבחירות האחרונות, מתברר שגם מהבית לא חסרות לה Rating: 0

הגיבו


!!!!