תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » נטסורס תפצה את העובדות שלה ברבע מיליון שקלים
עובדות NetSource ניצחו. אילוסטרציה: BigStock

נטסורס תפצה את העובדות שלה ברבע מיליון שקלים

בית הדין לעבודה קבע כי החברה, שסיפקה מוקדי שירות לקוחות בין היתר לגולן טלקום, פגעה בזכות ההתארגנות של העובדות, שהגיעו מהמגזר החרדי

מאת 10 בינואר 2017, 17:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ניצחון לעובדות נטסורס (NetSource): בית הדין האזורי לעבודה בירושלים קיבל את תביעת ההסתדרות, שהוגשה בשמן, וקבע כי החברה פגעה בזכות ההתארגנות של העובדות, שהגיעו מהמגזר החרדי. בית הדין קיבל את הפשרה שהושגה בין החברה לארגון העובדים, שבמסגרתה תשלם זו לעובדות סכום כולל של רבע מיליון שקלים.

סכום הפיצוי קטן בהרבה מהסך שעליו עמדה תביעת ההסתדרות – יותר מ-100 מיליון שקלים. בכתב התביעה נטען כי החברה, שהפעילה מוקדי שירות לקוחות, בהם של גולן טלקום ביצעה "התנכלות חסרת מעצורים" לעובדות והפעילה נגדן "מסכת לחצים קשה". רוב העובדות, ציינו, הן "נשים חרדיות ונשות אברכים, המשתכרות משכר מינימום".

יצוין כי נטסורס נסגרה בחודש יוני האחרון. על פי החברה, התביעה הסתיימה מתוך רצונה לסייע לעובדות, שנותרו מובטלות לאחר הסגירה. בהנהלת נטסורס הדגישו כי התביעות האישיות שהגישה ההסתדרות נגד מנהליה נמחקו וכי "מצער שההסתדרות מנסה להציג פשרה זו כ-'הישג'".

לעומת זאת, אבי ניסנקורן, יו"ר ההסתדרות, אמר כי "התנהלותה של הנהלת נט סורס ופסק הדין מספקים דוגמה ברורה לכך שאין בישראל מעסיק שנמצא מעל לחוק ובסופו של דבר, זכותם הבסיסית של עובדים להתארגן היא זו שתנצח".

נטסורס תפצה את העובדות שלה ברבע מיליון שקלים Reviewed by on . ניצחון לעובדות נטסורס (NetSource): בית הדין האזורי לעבודה בירושלים קיבל את תביעת ההסתדרות, שהוגשה בשמן, וקבע כי החברה פגעה בזכות ההתארגנות של העובדות, שהגיעו מה ניצחון לעובדות נטסורס (NetSource): בית הדין האזורי לעבודה בירושלים קיבל את תביעת ההסתדרות, שהוגשה בשמן, וקבע כי החברה פגעה בזכות ההתארגנות של העובדות, שהגיעו מה Rating: 0

הגיבו


!!!!