תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » טריפל סי תשווק את מוצר ה-SmartVOD של וונטייז
נועם יוספידיס, מנכ"ל וונטייז. צילום: יח"צ

טריפל סי תשווק את מוצר ה-SmartVOD של וונטייז

ההסכם הוא לשלוש שנים, בהיקף מינימלי של 18 מיליון שקלים ● המוצר יופץ בין כחלק אינטגרלי מחבילות האינטרנט שטריפל סי מוכרת ללקוחותיה ובין בדרכים אחרות

מאת 8 בינואר 2017, 18:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טריפל סי תשווק ללקוחותיה את שירות SmartVOD של וונטייז, בין כחלק אינטגרלי ("באנדל") מחבילות האינטרנט שהיא מוכרת להם ובין בדרכים אחרות – כך הוסכם בין שתי החברות בסוף השבוע.

במסגרת ההסכם, התחייבה טריפל סי לתשלום עבור התחייבות מינימלית להפצת שירותי התוכן של וונטייז למשך שלוש שנים, בסכום של 18 מיליון שקלים. אם טריפל סי תבחר לסיים את ההסכם לאחר שנתיים, היא תצטרך לשלם כ-11.3 מיליון שקלים. החברה תשלם סכומים נוספים ככל שההפצה תהיה מעל כמות המינימום שנקבעה בין הצדדים.

נועם יוספידיס, מנכ"ל וונטייז, אמר כי "טריפל סי היא שותף בעל תשתית מתקדמת וקהל לקוחות איכותי. שיתוף הפעולה יאפשר לשתי החברות להציע שירותי תוכן מתקדמים. המיקוד העסקי של וונטייז בארץ ובחו״ל הוא הפצת שירותי התוכן שלה תוך שיתופי פעולה עם שחקני תקשורת, תשתית וטלוויזיה, והעסקה עם טריפל סי מהווה ביסוס נוסף לאסטרטגיה שלה".

טריפל סי תשווק את מוצר ה-SmartVOD של וונטייז Reviewed by on . טריפל סי תשווק ללקוחותיה את שירות SmartVOD של וונטייז, בין כחלק אינטגרלי ("באנדל") מחבילות האינטרנט שהיא מוכרת להם ובין בדרכים אחרות - כך הוסכם בין שתי החברות ב טריפל סי תשווק ללקוחותיה את שירות SmartVOD של וונטייז, בין כחלק אינטגרלי ("באנדל") מחבילות האינטרנט שהיא מוכרת להם ובין בדרכים אחרות - כך הוסכם בין שתי החברות ב Rating: 0

הגיבו


!!!!