ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מחבק » עמותת מחשבה טובה מדליקה לילדים את המחשב
להעניק חשיפה לעולם הטכנולוגי. עמותת מחשבה טובה

עמותת מחשבה טובה מדליקה לילדים את המחשב

העמותה מקיימת פעילות טכנולוגית ייחודית לילדים במהלך חג חנוכה ● ילדי כיתות ב'-ה' לומדים אנימציה, צילום, עריכת תמונות ויצירה מוזיקלית, במרכזים הטכנולוגיים של מחשבה טובה ברחבי הארץ

מאת 27 בדצמבר 2016, 12:57 א+ / א- הדפסה הדפסה

עמותת מחשבה טובה, העוסקת בקידום אוכלוסיות מוחלשות באמצעות הטכנולוגיה, מקיימת במהלך השבוע סדנאות חנוכה בשם "מדליקים את המחשב", במרכזים הטכנולוגים של העמותה ברחבי הארץ.

במסגרת הסדנאות, ילדי כיתות ב'-ה' משתתפים במשך שלושה ימים בפעילויות מגוונות, מהנות ומעשירות בנושאים טכנולוגיים כגון: אנימציה, יצירה מוסיקלית וצילום ועריכת תמונות.

בעיר לוד כוללת הפעילות כ-25 ילדים, המשלבת אוכלוסיות מגוונות מהעיר. פעילויות נוספות מתקיימות בירושלים בשכונות רמות וקריית מנחם, עפולה, וקריית ים.

בנוסף, במרכז מחשבה טובה בוואדי ג'וז צפויים להיפתח שני מחזורים של פעילות דומה לילדים במהלך חופשת החורף של בתי הספר במגזר הערבי.

לצמצם פערים חברתיים באמצעות הנגשת הטכנולוגיה. עמותת מחשבה טובה

לצמצם פערים חברתיים באמצעות הנגשת הטכנולוגיה. עמותת מחשבה טובה

עמותת מחשבה טובה בפעולה. עובדת עם נוער, ילדים, אנשים עם צרכים מיוחדים ועוד

עמותת מחשבה טובה בפעולה. עובדת עם נוער, ילדים, אנשים עם צרכים מיוחדים ועוד

לדברי אורנית בן-ישר, מנכ"לית מחשבה טובה, "מטרת העמותה להעניק חשיפה לעולם הטכנולוגי לאלפי ילדים ונוער בסיכון. פעילות זו תוכננה על מנת לתת פתרון איכותי לימי חופשת החנוכה, הן לילדים והן להורים, שאינם נמצאים בחופש ממקום העבודה".

"הסדנאות משלבות תכנים משמעותיים וחיבור הילדים לנושאים טכנולוגיים השמים דגש על ערכים של שיתוף פעולה, התמדה, למידה ועוד".

פתרון איכותי לימי חופשת החנוכה. עמותת מחשבה טובה

פתרון איכותי לימי חופשת החנוכה. עמותת מחשבה טובה

שמים דגש על ערכים של שיתוף פעולה, התמדה, למידה ועוד. עמותת מחשבה טובה

שמים דגש על ערכים של שיתוף פעולה, התמדה, למידה ועוד. עמותת מחשבה טובה

עמותת מחשבה טובה מדליקה לילדים את המחשב Reviewed by on . עמותת מחשבה טובה, העוסקת בקידום אוכלוסיות מוחלשות באמצעות הטכנולוגיה, מקיימת במהלך השבוע סדנאות חנוכה בשם "מדליקים את המחשב", במרכזים הטכנולוגים של העמותה ברחבי עמותת מחשבה טובה, העוסקת בקידום אוכלוסיות מוחלשות באמצעות הטכנולוגיה, מקיימת במהלך השבוע סדנאות חנוכה בשם "מדליקים את המחשב", במרכזים הטכנולוגים של העמותה ברחבי Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו