ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » XGlobe תטמיע ענן של מיקרוסופט
טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת גלאסהאוס

XGlobe תטמיע ענן של מיקרוסופט

התהליך לווה בהיערכות עובדי החברה, שעברו הסמכות טכניות לרמת Azure Solution Architects והדרכות עסקיות במשרדי מיקרוסופט

מאת 19 בדצמבר 2016, 8:31 א+ / א- הדפסה הדפסה

XGlobe, החברה הבת של טלדור תקשורת, חתמה על הסכם שותפות בתחום הענן עם מיקרוסופט (Microsoft).

הסכם זה מקנה ל-XGlobe מעמד של CSP Direct (ר"ת Cloud Solution provider), באמצעותו מוסמכת החברה למכור את מוצרי הענן של מיקרוסופט באופן ישיר ללקוחותיה.

התהליך לווה בהיערכות עובדי החברה, שעברו הסמכות טכניות לרמת Azure Solution Architects, והדרכות עסקיות במשרדי מיקרוסופט.

במסגרת שותפות זו, XGlobe תעמיד לרשות לקוחותיה תמיכה ישירה, הכוללת: Billing ,Licensing ,Deployment & Support. מבין השירותים המגוונים בשותפות זו, טלדור תמכור ישירות ללקוחותיה: Office 365 ,EMS ,Skype for Business ,Dynamics ,Azure ,Windows 10 Enterprise.

יובל שיין, מנהל ערוצים, פתרונות לענן במיקרוסופט

יובל שיין, מנהל ערוצים, פתרונות לענן במיקרוסופט

טלדור תקשורת, באמצעות XGlobe, הוסיפה את שירותי הענן של מיקרוסופט לפורטפוליו המגוון של שירותיה, הכולל בין היתר: תכנון, הקמה וניהול בעננים ציבוריים, הקמת עננים פרטיים, פתרונות Hosting חובקי עולם ופתרונות היברידיים, לצד שירותי מומחה הניתנים 24/7 לכלל הלקוחות ברחבי העולם.

לדברי טירן לוי, מנכ"ל, טלדור תקשורת, "XGlobe מאמינה כי יש להציע ללקוחותיה מגוון פתרונות איכותיים ומתן בחירה ביניהם, תחת מעטפת של שירותי ערך מוסף ומיטב המומחים. הבחירה במיקרוסופט כשותפה מובילה לאספקת שירותים בתחום הענן הייתה טבעית, שכן אנו בטוחים ביכולותיה הטכנולוגיות וערכיה".

יובל שיין, מנהל ערוצים, פתרונות לענן במיקרוסופט, אמר כי "תכנית CSP מאפשרת לשותף שהוסמך לכך להביא לידי ביטוי מלא את מקצועיותו, ניסיונו ואת ערכו המוסף ללקוחות. תכנית זו היא המפתח לצמיחת האקו-סיסטם של פלטפורמת הענן של מיקרוסופט ולהצלחתה".

XGlobe תטמיע ענן של מיקרוסופט Reviewed by on . XGlobe, החברה הבת של טלדור תקשורת, חתמה על הסכם שותפות בתחום הענן עם מיקרוסופט (Microsoft). הסכם זה מקנה ל-XGlobe מעמד של CSP Direct (ר"ת Cloud Solution provide XGlobe, החברה הבת של טלדור תקשורת, חתמה על הסכם שותפות בתחום הענן עם מיקרוסופט (Microsoft). הסכם זה מקנה ל-XGlobe מעמד של CSP Direct (ר"ת Cloud Solution provide Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו