תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » טלדור תקשורת גלאסהאוס תשווק את מוצרי הענן של DBS-H
טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת היוצא

טלדור תקשורת גלאסהאוס תשווק את מוצרי הענן של DBS-H

הפלטפורמה מאפשרת המרה של בסיסי נתונים ומאריכה את יכולת הארגון להיכנס לעולם ה-Big Data, ללא צורך בשינוי קיצוני בעבודה בשלב הראשון

מאת 12 בספטמבר 2016, 9:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טלדור תקשורת גלאסהאוס תמכור בשוק הישראלי את שירותי הענן של DBS-H, הפועלת בתחומי בסיס נתונים וסביבות ענן.

שיתוף הפעולה הוא למעשה בין DBS-H לחברת פתרונות הענן והאירוח XGlobe, אותה רכשה קבוצת טלדור בדצמבר האחרון. בחברה מציינים כי ההסכם הנוכחי הוא המשך של פעילות הרחבת שירותי הענן שמציעה טלדור תקשורת גלאסהאוס מזה זמן רב ללקוחותיה.

הפלטפורמה של DBS-H היא בתצורת PaaS (פלטפורמה כשירות). היא תאפשר עבודה על מסד הנתונים הארגוני הקיים ותאריך את יכולת הארגון להיכנס לעולם ה-Big Data, ללא צורך בשינוי עבודה קיצוני בשלב הראשון, נמסר מהחברה.

DBS-H מפתחת מזה כשנתיים את המוצר CR8, שמאפשר המרה של נתונים מבסיס נתונים SQL סטנדרטי למספר מנועי NoSQL באופן רציף והמשכי. המוצר מאפשר לבסיסי נתונים קיימים להתממשק באופן מלא ורציף לסביבת NoSQL – הן כ-Big Data, הן כאחסון ארוך טווח והן כדי להעביר ולגבות את המידע, גם במידה שהמבנה הטבלאי שונה.

תהליכי ETL סטנדרטיים לסנכרון מידע יוצרים עומס על בסיס הנתונים מקור (Source). לעומת זאת, אומרים בטלדור, המוצר של DBS-H לא משפיע על בסיס נתונים זה. המוצר מבוסס על קריאת לוגים של בסיס הנתונים.

טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת גלאסהאוס, אמר כי " DBS-H יכולה להעניק ללקוחותינו שירות ייחודי בשוק הענן שהולך ומתפתח בישראל, ומהווה מוצר משלים לשירותי הענן הקיימים שלנו. המוצר יכול לקצר באופן משמעותי חסמים תקציביים ופוליטיים בתוך ארגונים שלא נכנסו לתחום הBig-Data-".

עמוס שאלתיאל, מנכ"ל DBS-H, ציין כי "אנחנו רואים ארגונים רבים הנאבקים, גם בגלל מכשולים פנימיים, לאמץ טכנולוגיות NoSQL חדשות. הפתרון שלנו מאפשר ללקוחות להתמודד עם מכשולים אלה".

טלדור תקשורת גלאסהאוס תשווק את מוצרי הענן של DBS-H Reviewed by on . טלדור תקשורת גלאסהאוס תמכור בשוק הישראלי את שירותי הענן של DBS-H, הפועלת בתחומי בסיס נתונים וסביבות ענן. שיתוף הפעולה הוא למעשה בין DBS-H לחברת פתרונות הענן והא טלדור תקשורת גלאסהאוס תמכור בשוק הישראלי את שירותי הענן של DBS-H, הפועלת בתחומי בסיס נתונים וסביבות ענן. שיתוף הפעולה הוא למעשה בין DBS-H לחברת פתרונות הענן והא Rating: 0

הגיבו


!!!!