תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » נבחרו ארבעה חברים חדשים לוועד המנהל של איגוד האינטרנט
מימין למעלה: פרופ' קרין נהון, עו"ד דור נחמן, בת שבע אנגלברג-בר ומני לוי

נבחרו ארבעה חברים חדשים לוועד המנהל של איגוד האינטרנט

המצטרפים הם: פרופ' קרין נהון, בת שבע אנגלברג-בר, מני לוי ועו"ד דור נחמן ● הוועד אמון על הניהול האסטרטגי וקביעת המדיניות של הארגון

מאת 31 בדצמבר 2015, 14:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ארבעה חברים חדשים נבחרו שלשום (ג') לוועד של איגוד האינטרנט הישראלי. הוועד המנהל הוא הגוף האמון על הניהול האסטרטגי וקביעת המדיניות של גוף טכנולוגי מרכזי, המשפיע על עיצוב פני האינטרנט בישראל.

ארבעת חברי הוועד הנבחרים, שייכנסו לתפקידם החל מהחודש הבא, הם:

פרופ' קרין נהון, המכהנת כפרופסור-חבר בבית הספר למידע באוניברסיטת וושינגטון, ובבית הספר לממשל במרכז הבינתחומי. הקימה את קבוצת המחקר retroV, אשר חוקרת את תחום הוויראליות של מידע ברשתות חברתיות ופעילה ציבורית בנושאים הקשורים למדיניות של אינטרנט וממשל פתוח.

בת שבע אנגלברג-בר, מנהלת יישומי אינטרנט ואתר הבית של האו"פ ועוסקת בהטמעת נושא הנגשת אתרי אינטרנט לאנשים עם מוגבלות. כמו כן, חברה במרכז לחקר חדשנות לטכנולוגיות הוראה ובוועדת המומחים לנגישות באינטרנט במכון התקנים.

מני לוי, שנבחר לקדנצייה נוספת, הנו מנהל פרויקטים בתחום האינטרנט באל-על, ובעברו מגוון תפקידים בתחום האינטרנט בקבוצת בזק. כמו כן, כיהן בעבר כיו"ר עמותת אשנ"ב, העוסקת בקידום המודעות לשימוש נבון באינטרנט.

עו"ד ומגשר דור נחמן, שותף-מנהל במשרד שוק-שקד, נחמן, ועוסק בדיני אינטרנט ורשת, קניין רוחני, זכויות יוצרים, סימני מסחר ועוד. כמו כן, פעיל בנושאי יזמות חברתית וחברות סטארט-אפ.

הארבעה באים במקומם של חברי הוועד היוצאים שאולה הייטנר, ליאור קפלן וד"ר אמיר עציוני.

נבחרו ארבעה חברים חדשים לוועד המנהל של איגוד האינטרנט Reviewed by on . ארבעה חברים חדשים נבחרו שלשום (ג') לוועד של איגוד האינטרנט הישראלי. הוועד המנהל הוא הגוף האמון על הניהול האסטרטגי וקביעת המדיניות של גוף טכנולוגי מרכזי, המשפיע ארבעה חברים חדשים נבחרו שלשום (ג') לוועד של איגוד האינטרנט הישראלי. הוועד המנהל הוא הגוף האמון על הניהול האסטרטגי וקביעת המדיניות של גוף טכנולוגי מרכזי, המשפיע Rating: 0

תגובות (1)

  • אמיר

    חבל שאתם לא מזכירים את הקומבינות שעשה הוועד והמנכל בבחירות בשביל שיאפשרו להם להמשיך ולשדוד את הציבור

הגיבו


!!!!