תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מיקרוסופט תשיק גרסה חינמית של אופיס 2010

מיקרוסופט תשיק גרסה חינמית של אופיס 2010

גרסת Starter 2010 תוטמע במחשבים אישיים ללא תשלום נוסף, והתוכנות היחידות שהיא תכלול הן וורד ואקסל, במהדורות מצומצמות ● במיקרוסופט הבהירו שלא מדובר בגרסת ניסיון לזמן קצוב ● משתמשים שירצו לשדרג לגרסה מלאה, בתשלום, של אופיס 2010 - יוכלו לעשות זאת מהתוכנה של מיקרוסופט, באמצעות הקשת קוד הפעלה או כרטיס שישווק בחנויות

מאת 12 באוקטובר 2009, 10:23 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה, כי תשיק את Starter – גרסה של אופיס 2010 (Ofiice), שתוטמע במחשבים אישיים חדשים ללא תשלום נוסף. גרסה זו של אופיס תכיל רק את התוכנות וורד (Word) ואקסל (Excel), במהדורות מצומצמות. כדי להשתמש בפאואר-פוינט (Power Point) ובתוכנות נוספות של אופיס – יצטרכו המשתמשים לקנות גרסה מלאה של החבילה.

בחברה הבטיחו, כי לא מדובר בגרסת ניסיון חינמית, שתוקפה פג לאחר תקופה מסוימת. סקוט קאהלר, מנהל מחלקת הבחינות של אופיס 2010, אמר, כי "תוכלו להשתמש ב-Starter 2010 עד שהצרכים שלכם יעלו על מה שהיא מציעה".

במיקרוסופט מקווים, כי משתמשים שכאלה ישלמו על גרסאות אחרות של אופיס 2010. בריאן אלברכט, מנהל התוכניות של אופיס, אמר, כי המסמכים שיצר המשתמש ב-Starter 2010 יישמרו גם לאחר שהוא יעבור לגרסה בתשלום, וכי "השדרוג לא מצריך המרה או כל דבר אחר. הכול יהיה שם בשבילכם". על פי טאקשי נומוטו, סגן נשיא מיקרוסופט לענייני אופיס, ניתן יהיה לשדרג לגרסה בתשלום – Home & Student, Home & Business או Professional – מתוך התוכנה של מיקרוסופט, על ידי הקשת קוד הפעלה או באמצעות כרטיס שאמור להיות משווק בחנויות. הסיביות (ביטים) של הגרסאות הללו יותקנו במחשבים אישיים שיכללו את גרסת ה-Starter של חלונות 2010.

מיקרוסופט תשיק גרסה חינמית של אופיס 2010 Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה, כי תשיק את Starter - גרסה של אופיס 2010 (Ofiice), שתוטמע במחשבים אישיים חדשים ללא תשלום נוסף. גרסה זו של אופיס תכיל רק את התוכנות מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה, כי תשיק את Starter - גרסה של אופיס 2010 (Ofiice), שתוטמע במחשבים אישיים חדשים ללא תשלום נוסף. גרסה זו של אופיס תכיל רק את התוכנות Rating:

הגיבו


!!!!