ראשי » PC Plus » גוגל ממשיכה לזלול סטארט-אפים, והפעם: מצלמות אבטחה

גוגל ממשיכה לזלול סטארט-אפים, והפעם: מצלמות אבטחה

ענקית האינטרנט שוקלת לרכוש את Dropcam, שעוסקת בתחום מצלמות הרשת ● בינתיים רב הערפל סביב העסקה והפרטים שלה עדיין לא ידועים

מאת 28 במאי 2014, 16:58 א+ / א- הדפסה הדפסה

שוק האוטומציה הביתית ממשיך להתחמם, והפעם מכיוון גוגל (Google). לאחר שרכשה בינואר את Nest Labs, שעוסקת בתחום, תמורת 3.2 מיליארד דולר, שוקלים כעת בחברה לרכוש את הסטארט-אפ Dropcam. ידיעה שהופיעה בבלוג The Information חושפת את כוונות הרכישה, אך לא ברור לפי שעה באיזה שלב נמצאים המגעים בין החברות ומה סטטוס העסקה.

הנרכשת הפוטנציאלית מייצרת מצלמות שמחוברות לרשת. היא יושבת בסן פרנסיסקו ומציעה מצלמה שעולה 150 דולר ומשדרת צילומי וידיאו לטלפונים חכמים ולמחשבים. החברה הוקמה ב-2009 וזכתה למימון מ-"המלאך" מיץ' קפור. ביוני האחרון היא השלימה סבב גיוס מסדרה C בהיקף של 30 מיליון דולר, מה שהביא את הסכום הכולל שגייסה החברה עד כה ל-47.8 מיליון.

לא ניתן היה לקבל תגובה מגוגל או מ-Dropcam, כך שייתכן שהסערה בדבר העסקה תסתיים בכלום.

גוגל ממשיכה לזלול סטארט-אפים, והפעם: מצלמות אבטחה Reviewed by on . שוק האוטומציה הביתית ממשיך להתחמם, והפעם מכיוון גוגל (Google). לאחר שרכשה בינואר את Nest Labs, שעוסקת בתחום, תמורת 3.2 מיליארד דולר, שוקלים כעת בחברה לרכוש את ה שוק האוטומציה הביתית ממשיך להתחמם, והפעם מכיוון גוגל (Google). לאחר שרכשה בינואר את Nest Labs, שעוסקת בתחום, תמורת 3.2 מיליארד דולר, שוקלים כעת בחברה לרכוש את ה Rating:

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו