ראשי » דעות וניתוחים » קמפיין מימון המונים: צועדים בשביל ישראל
שביל ישראל. צילום: Makarenko, BigStock

IT חברתי

קמפיין מימון המונים: צועדים בשביל ישראל

בחודש הבא תתקיים בגליל צעדה למען אנשים בעלי מוגבלות שכלית-התפתחותית ● קמפיין שעלה לרשת מבקש מכם לעזור במימון המסע

מאת 6 בנובמבר 2017, 15:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא"ל

הפרויקט החברתי של השבוע כולל כמה דברים ישראליים במיוחד: חברה, ספורט ועזרה לזולת. כל אלה משתלבים היטב בצועדים בשביל ישראל – מסע רגלי שכל כולו עזרה ותרומה לאנשים בעלי מוגבלות שכלית-התפתחותית.

לדברי יוצרת הקמפיין, חנה גינת, שהיא אמא לילדה בעלת מוגבלות, "שמתי לי כמטרה לשלב ככל האפשר את האנשים עם המוגבלות השכלית בתוך הקהילה ובחברה. על כן, אני יוצרת אירועים שונים ומפגשים המאפשרים לאנשים עם המוגבלות לצאת אל סביבתם, ולאנשי הקהילה להיכנס למסגרות שלנו ולחשוף את פעילותנו לציבור. כך יתמעטו הפחד והחשש מהאנשים השונים והחריגים, שיוכלו להסתובב בחוץ בביטחון, ללא לעג וחשש וללא סטיגמות מופרכות".

המסע המיוחד יצא בחודש הבא ויתקיים מאלון הגליל ועד ראס עלי. צפויים להשתתף בו מאות אנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם.

כדי לממן את המסע, העלתה גינת קמפיין מימון ההמונים לאתר הקמפיינים החברתיים Giveback. אפשרויות התרומה הן רחבות מאוד – החל מ-50 שקלים, שתמורתם תקבלו מכתב תודה, ועד לסכום מקסימלי של 1,000 שקלים, שעבורם תקבלו הדפסת לוגו עסקי.

יעד הגיוס של הקמפיין עומד על 30 אלף שקלים ונכון לפרסום שורות אלה, 24 ימים לסיומו, גויסו במסגרתו כ-6,500 שקלים.

קמפיין מימון המונים: צועדים בשביל ישראל Reviewed by on . הפרויקט החברתי של השבוע כולל כמה דברים ישראליים במיוחד: חברה, ספורט ועזרה לזולת. כל אלה משתלבים היטב בצועדים בשביל ישראל - מסע רגלי שכל כולו עזרה ותרומה לאנשים הפרויקט החברתי של השבוע כולל כמה דברים ישראליים במיוחד: חברה, ספורט ועזרה לזולת. כל אלה משתלבים היטב בצועדים בשביל ישראל - מסע רגלי שכל כולו עזרה ותרומה לאנשים Rating: 0

הגיבו